רקמה חולצות של חליפות מרוצים

המהירות כן קובעת ברקמה על חולצות

תלבושות של ספורטאים מכל תחומי הספורט האפשריים מגיעות אלי לחנות לשם רקמה של שם קבוצה, נותני חסות, שם מועדון וכדומה. אני נהנית לגלות כמה ענפי ספורט קיימים מעבר לענפי הספורט הרגילים שכולנו מכירים. במשך שנים אני רוקמת לוגו על חולצות של שחקני כדורסל, נבחרות כדורגל, מדים ייצוגיים של נבחרות שחייה ועוד. לאחרונה הופתעתי לגלות שבישראל מתקיימים גם מרוצי מכוניות אמיתיים ממש כמו בחו"ל. הלקוח שנכנס אלי לפני כמה ימים לסטודיו, חמוש במשקפי שמש קשוחים הציג את עצמו כנהג מרוצים ישראלי, ומסתבר שהוא לא לבד... הוא ביקש רקמה עם לוגו של חברה שמייצרת חלקים למכוניות מרוץ. שם החברה Max Power מצביע בודאי על העוצמה של מוצריה, אך גם משדר הבטחה לגבי הרוכב עצמו שלובש את המדים.


רקמה על חליפות מרוץ
רקמה על גב החליפה הבנויה ממספר שכבות בד חסין אש ופוליאסטר להגנת הלובש

רקמה על חולצות מבדים ייחודיים

חליפת מרוצים כמו מדי ספורט רבים אחרים, עשויה מבדים מיוחדים בעלי מרקם ועובי המיועדים לעמידה בתנאים קשים ואשר נדרשים להקנות ללובש אותם מקסימום של גמישות ונוחות, כדי שיוכל להגיע להישגים המרשימים ביותר. הבדים המיוחדים הופכים את המדים האלה ליקרים מאד בדרך כלל, במיוחד אם מדובר בחליפה לספורט כל כך ייחודי כמו נהיגת מכוניות מרוץ.


רקמה על חליפת מרוץ
רקמת שם נותן החסות על חזית החליפה צד שמאל עליון

על בדים אלו אין דרך אחרת להדגיש לוגו או נותן חסות, אלא רק על ידי רקמה ממוחשבת. העובי, הייחודיות והמחיר הגבוה של הבד והבגד דורשים מהדיגיטייזר להיות מיומן וזהיר מאד. נדרש תכנון רב לגבי אופן הרקמה, על מנת שהבד יישמר כפי שהוא, והרקמה תוצב במקום בולט ובצורה אסתטית ומרשימה.
אני אוהבת מאד לרקום על מדי ספורטאים. אני מאמינה שלוגו של קבוצה או מועדון על חולצה מעניק לספורטאי כוח וגאווה. חשוב לי שהספורטאי שילבש את הבגד עם הרקמה שלי יוכל להתגאות בבגד שלו, ואולי בדרך זו, אתרום גם אני את תרומתי הצנועה לניצחון שלו.


למידע נוסף בקרו באתר "רקמה ממוחשבת" בדף: רקמה על חולצות


שיתוף Share/Bookmark שיתוף Twitter Twitter שיתוף Facebook Facebook
 
רקמה ממוחשבת | כל הזכויות שמורות © | olga@123rikma.co.il | ישראבאז | Computerized Embroidery