ברוכים הבאים לבלוג רקמה ממוחשבת


הכנת תוכנה לרקמה ממוחשבת
שלום לכולם, זו אני בסביבתי הטבעית, כאן "רוקמים חלומות למציאות" ויוצרים את הרקמות המשוגרות אונליין לכל קצות תבל

רקמה ממוחשבת – כשהאמנות והטכנולוגיה משתלבות זו בזו

כשאת בעלת מקצוע כל כך מיוחד וייחודי כמו דיגיטייזרית של רקמה ממוחשבת, את מוצאת את עצמך פעמים רבות צריכה להסביר מה זה המקצוע הזה בכלל, ומה יש בו שמושך אותך לעבוד בו כל כך הרבה שנים?
עבורי, התשובה מאד פשוטה. רקמה ממוחשבת היא תחום שיש בו הכל: יצירתיות ודמיון, אמנות וידע, טכנולוגיה המתקדמת כל הזמן, אתגר, הנאה וסיפוק. זה מקצוע שאינו קופא רגע אחד על השמרים, ועבודה שאפשר להגיד עליה הכל, חוץ משגרתית...
כל בקשה של לקוח היא אתגר חדש ומלהיב עבורי, וכל משימה יש בה משהו חדש ואחר, שהופך את העבודה הזאת לכל כך מרתקת.
חשבתי שהגיע הזמן, אחרי הקמת האתרים, כתיבת המאמרים המקצועיים והפעילות ברשתות החברתיות, לתת מקום גם לפן האישי, שלי, כאשת מקצוע ויוצרת, שהוא צד כל כך משמעותי ביצירת תוצרים מוצלחים. 
כי רקמה ממוחשבת איננה תעשיה, אלא היא גיוס של האמנות והטכנולוגיה להנאתם ולצרכיהם של אנשים. הגשמה של חלומות קטנים (וגדולים): מיתוג של עסק, הפקת אירוע, פינוק מיוחד לעובדים / לקוחות או אנשים אהובים ועוד ועוד. 
לכן החלטתי לפתוח בכתיבת הבלוג הזה, שיחשוף בפניכם את מה שקורה בסדנת היצירה שלי. רעיונות מעניינים, עבודות חדשות, חוויות מרגשות עם לקוחות מרוצים. אני פותחת לכם חלון הצצה אל עולמה של דיגיטייזרית.
הבלוג הזה מיועד לכולם, וכל אחד ימצא בו עניין ומשהו שנכתב כאילו במיוחד עבורו. 
לקוחות פרטיים ימצאו בו שלל רעיונות לשדרוג של מוצר, תדמית של עסק, אירוע ועוד, על ידי הוספת רקמה ממוחשבת. 
מעצבים ימצאו בו רעיונות מעניינים ומקוריים לשימוש בדיגיטציה וברקמה ממוחשבת ליצירת דגמים מיוחדים ומרהיבים. 
אנשי מקצוע מתחום הדיגיטציה והרקמה הממוחשבת ייחשפו לרעיונות חדשים, טכניקות חדישות, חוויות מחיי היום יום שלנו, שבודאי יישמעו להם מוכרות או מצחיקות...
אני מקווה שיגיעו אל הבלוג הזה תוך כדי שיטוט, גם אורחים שעוד לא מכירים את התחום, וייחשפו אל האמנות הייחודית הזו, אל מלאכת המחשבת של תכנון, עיצוב וביצוע העומדת מאחוריה, ואולי גם הם, יתאהבו, כמוני, בתחום הרקמה הממוחשבת. 

הרקמה הממוחשבת רקע והתפתחות

הרקמה היא תחום אמנות עתיק יומין, שנפוץ באופנים שונים בעולם כולו. מהמזרח הרחוק ועד אפריקה, מארצות מזרח אירופה ועד דרום אמריקה. כל תרבות, כל מקום, כל תקופה, הורישה לתחום הזה טכניקות חדשות, דגמים חדשים ומרהיבים, בשלל צבעים וצורות. 
הרקמה הממוחשבת, המערבית, המודרנית, קידמה את התחום כמה דורות קדימה. היא מאפשרת לרקום את אותן דוגמאות שנשים קשישות עמלו עליהן בעבר במשך ימים ושבועות, בזמן קצר ביותר. היא מאפשרת להפיץ את אותה דוגמה בכמויות גדולות כך שתתאים לתעשייה או לעולם הפרסום והמיתוג. היא מגייסת את אמנות הרקמה לצרכים של ימינו, מבלי לוותר על היופי, האמנות, היצירתיות והאיכות. 
תחום הדיגיטציה והרקמה הממוחשבת דורש ממי שעוסק בו להיות מומחה רב תחומי: אמן, אך גם איש טכנולוגיה מיומן, יצירתי אך גם מעשי, הוא צריך לדעת לעבוד עם אנשים, לקלוט אותם, לקלוט את רצונותיהם גם אם הם עצמם אינם יודעים לבטא אותם במילים. הוא צריך להיות יסודי וקפדן, אך גם זריז ועומד בזמנים. עדכני, אך גם בעל ידע נרחב על ההיסטוריה והתרבות של תחום הרקמה. 
אני מקווה שהצלחתי לבטא בפוסט פתיחה זה את הייחודיות והצבעוניות של תחום הדיגיטציה והרקמה הממוחשבת, ולעורר בכם תיאבון לקריאת הפוסטים הבאים.

רקמה ממוחשבת
הצצה חטופה למה שיוצא מבית היוצר שלי


שיתוף Share/Bookmark שיתוף Twitter Twitter שיתוף Facebook Facebook
 
רקמה ממוחשבת | כל הזכויות שמורות © | olga@123rikma.co.il | ישראבאז | Computerized Embroidery